Skip to content
Menu

Poli-Farbe

Spoločnosť Poli-Farbe Vegyipari Kft. je jedným z popredných výrobcov farieb a omietok v Maďarsku s viac ako 30-ročnou históriou. Počas tejto doby mnohé naše produkty získali profesionálne uznania a ocenenia.

Sme radi, že sme sa za posledné tri desaťročia vyvinuli z rodinnej firmy na popredného činiteľa na maďarskom trhu farieb a v roku 2019 sme sa pripojili k najznámejšiemu poľskému výrobcovi farieb a lakov, k spoločnosti FFiL Śnieżka SA. Kapitálová skupina Śnieżka je jedným z najväčších výrobcov farieb v Európe a jediným výrobcom v juhovýchodnej Európe, ktorý bol zaradený do rebríčka European Coatings 2021.

Uzavretím spolupráce sme sa stali členom medzinárodnej skupiny spoločností, ktorá vyrába farby, laky, omietky a tepelnoizolačné materiály v siedmich závodoch Európy – vrátane maďarských závodov, ktoré sú naďalej dominantnými výrobnými jednotkami – a zamestnáva viac ako 1.400 ľudí. Veríme, že náš rozvoj a inovačné myslenie môže v rámci členstva v Kapitálovej skupine Śnieżka len získať väčší priestor a vďaka pridanej hodnote spolupráce budú spokojní zamestnanci a spokojní zákazníci potvrdzovať kvalitu našej činnosti a našich výrobkov.

Pracujeme teraz ako aj v budúcnosti podľa nášho pôvodného presvedčenia: veríme v profesionalitu maďarských odborníkov, vo vysokú kvalitu a spoľahlivosť našich výrobkov a že skrášľovanie a rekonštrukcia domova sa môže stať zážitkom, ak budeme predávať výrobky prispôsobené potrebám užívateľov a vyvinieme také produktové novinky, ktoré trh skutočne potrebuje.


Viac na Polifarbe.sk

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte nás kontaktovať!