Skip to content
Menu

Schluter – Záhorská Bystrica

Schluter – Záhorská Bystrica

Vaše sny, naše priority !

Kompletná rekonštrukcia zatekajúcej terasy. Najväčším problémom všetkých terás je odvádzanie atmosférickej vody no aj
kondenzačnej vody ktorá vzniká medy konštrukciami. Na tuto problematiku sa zamerala a vyvinula terasové systémy
Nemecká firma SCHLUTER. Po vyčistení starého poteru a očistení podkladu boli osadené krajové profily Schluter-BARA-RTK ,
následne bola nalepená asfaltová izolácia ktorá je ukončená nalepením na spomínaný profil.

Ďalej bola osadená drenážna podložka Schluter-TROBA-PLUS na ktorú je umiestnená poterová podložka Schluter-BEKOTEC-DRAIN ( ktorá nám umožňuje realizovať menšiu vrstvu poteru bez konštrukčných trhlín ). Na poter je aplikovaná Schluter-DITRA-DRAIN8 ktorá odvádza kondenzačnú vodu poprípade vodu ktorá zatiekla pod dlažbu a odvedie hu preč z konštrukcie bez toho aby to poškodilo konštrukciu terasy. Ako okrajový profil je použitý profil Schluter-BARA-RT ktorý krásne zakrýva celý drenážny systém SCHLUTER. Nakoniec je osadený zvodový systém Schluter-BARIN ktorý je jediný systém svojho druhu na našom trhu. Je možné ho dodať vo všetkých RAL-farbách.

Tento terasový systém je elegantným no hlavne funkčným prevedením ukončenia a odvedenia vody z väčších terás. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať ! Sme priamym predajcom značky SCHLUTER disponujeme všetkými vzorkami a rady vám poradíme.