Služby

Rekonštrukcie

RADI PREROBÍME VAŠE NEVZHĽADNÉ BYTOVÉ JADRO!

Aj dnes sa ešte v mnohých panelových domoch nachádzajú staré pôvodné bytové jadrá, ktorých životnosť už dávno vypršala. Nespĺňajú technické normy a kritériá dnešného bývania. 

Pôvodne sú zhotovené z umakartu a oceľovej či drevenej konštrukcie, pričom sú použité staré vodovodné, elektrické alebo hliníkové rozvody.

Záručný a pozáručný servis

Na vykonané práce sa vzťahuje záručná doba a poskytujeme pozáručný servis. Všetky realizované práce zosúladíme tak, aby rekonštrukcia, prípadne iné práce, prebiehali bez problémov a správne po technologickej stránke. Všetky služby Vám poskytneme za príjemnú a akceptovateľnú cenu.

Individuálne predstavy a požiadavky

V bytových jadrách vykonáme navyše práce podľa individuálnych predstáv a požiadaviek klienta: murované police, murované pulty, sadrokartónové podhľady, vkladanie sklobetónu, rozširovanie priečok za predpokladu neporušenia statiky, závesné WC, bidet, umývadlo vo WC alebo podomietkové systémy. Samozrejmosťou je bezbariérový sprchový kút so zapusteným odtokom vody, poprípade doplnený o LED svietenie.

Prerobíme vaše bývanie podľa vašich predstáv!

Váš byt alebo rodinný dom prerobíme presne podľa Vašich snov a predstáv! VAŠE sny o krásnom, pohodlnom a modernom bývaní premeníme MY na skutočnosť, pretože „VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM ÚSPECHOM!